آموزش نحوه بسته بندی لوازم منزل و اثاثیه در اسباب کشی در تهران - بسته بندی وسایل منزل

آموزش نحوه بسته بندی لوازم منزل و اثاثیه در اسباب کشی در تهران

کارتنهایی با سایز متوسط و محکم را از سوپرمارکتها تهیه کنید. به اندازه کافی کاغذ یا روزنامه را برای بسته بندی بشقاب (لوازم شکستنی )انتخاب کنید. شاید بسیاری از ظروف شکستنی مانند لیوان و پارچ ها و بشقاب ها معمولا قیمت زیادی ندارند اما باید در بسته بندی آن ها اصولی رفتار کرد. پس از پر کردن کارتن ها حتما آن ها را با چسب پهن محکم ببندید تا باز نشوند.

برای بسته بندی اثاثیه منزل شرکت بسته بندی اثاثیه منزل تهران در خدمت شماست

دقت کنید که زیر و روی کارتن ها ، خوب و درست چسب خورده باشند. از نمونه کاربردهای این وسیله می توان به بسته بندی مبل ها اشاره کرد. اگر هم خودتان می خواهید این کار را انجام دهید حتما به نکاتی که گفته می شود توجه کنید. را در کارتن های بزرگ و وسایلی مثل کتاب و ظروف شکستنی را در کارتنهای کوچک قرار دهید. سپس وسیله مورد نظر را درون کارتن قرار داده و کناره و جلو عقب و در نهایت بالای آن را کاملا با نایلون حبابدار محافظ بپوشانید .

آموزش بسته بندی لوازم شکستنی در اسباب کشی

همین کار را ادامه بدهید تا کارتن به صورت کامل پر بشود و در نهایت قبل از بستن درب کارتن فضا های خالی را با کاغذ باطله پر کنید. همیشه مقدار زیادی چسب برای بستن بالا و پایین کارتن اسباب کشی می باشدفاده نمایید تا کاملا محکم بشود و در جا به جایی باز نبشود . تاکید می کنیم که کارهای تان را دقیقه ی نود انجام ندهید. نکته: ارسال صندوق چوبی به برخی کشورها مانند آمریکا و کانادا و استرالیا مستلزم سمپاشی با گواهی معتبر شرکت است که در این زمینه هم پرسنل شرکت قادر به انجام آن خواهند بود . سعی کنید اگر اثرات هنری خیلی حساسی دارید آن ها را جدا از بقیه وسایل جابجا کنید . در واقع دلیل استفاده از حباب های هوا در این کیسه ها این است که از ضربه دیدن اثاثیه داخل کیسه بابل رپ جلوگیری می کند و به نوعی ضربه گیر است. قبل از شروع کار چند نفس آرام و عمیق بکشید تا اطمینان حاصل کنید که احساس آرامش می کنید و به دقت به کار خود ادامه می دهید. تعداد زیادی روزنامه ی باطله و پلاستیک های حباب دار تهیه کنید تا در زمان بسته بندی لوازم شکستنی در کارتن ها و جعبه ها برای جلوگیری از به هم خوردن و شکستن شان در میان آن ها قرار دهید.

قبل از اینکه بشقاب های بسته بندی شده را درون کارتن قرار بدهید ، حتما کف آن را با کاغذ باطله یا حوله نرم پوشش بدهید . سایه بان آباژور را درون نایلون حبابدار کاملا بپیچید به طوری که ذره ای از آن بیرون نباشد . لوازم شکستنی میبایست در بسته های مناسب توسط نایلون های حباب دار و ضربه گیر بسته بندی و محافظت گردد. بسته بندی را از وسایلی شروع کنید که کمتر استفاده میکنید مثل جعبه ابزار یا وسایل ورزشی. از جعبه های استاندارد و تازه استفاده کنید. شما می بایست دیواره های یخچال خود را با کارتن های ضخیم که به صورت یک تکه هستند بپوشانید و سپس سعی کنید تا آن ها را روی بدنه یخچال فیکس و ثابت کنید . نکته مهم دیگر اینکه سعی کنید بین وسایل که در کارتن می گذارید از نایلون های حباب دار؛ که به آنها بابل رپ گفته می شود، استفاده کنید. انتهای کارتن اسباب کشی را با کاغذ یا یک حوله نرم پر کنید . انتخاب روشهای مناسب بسته بندی طروف شکستنی این اطمینان را به شما میدهید که یک اسباب کشی مرتب و بدون کوچکترین آسیب به لوازم را داشته باشید.

هر کدام از ظروف معرفی شده در بخش قبل باشیوه مناسب و اصولی با این ابزار پوشش داده شده و در برابر ضربه تا حد امکان محافظت شوند. همانطور که می دانید نحوه بسته بندی لوازم منزل آن قدر ها هم سخت نیست و خودتان هم تا به حال قطعا این کار را کرده اید و قواعد و قانون های این کار را می دانید و باید از کارتن مناسبی استفاده کنید ، کارتن اسباب کشی ایزی پک بسیار مقاوم است و در اسباب کشی بسیار کاربردی میباشد. از مهم ترین کاربرد های بابل رپ جلوگیری از آسیب دیدن وسایل چوبی مانند مبل و ظروف شکستنی و لوازم حساس مانند تلوزیون می باشد.

وسایل شما بهتر است داخل کارتن های محکم و یا صندوقهای چوبی باشد. قاب عکس و آینه نیز میبایست در صندوق چوبی قرار گیرند . کالاهای حجیم میبایست در بسته های مناسب قرار گیرند ویا لااقل با چندین لایه فوم ونایلون حباب دار مورد محافظت قرار گیرد. کالاهایی که طبق قوانین بین المللی یاتا جزو دسته بندی کالای خطرناک قرار میگیرد میبایست طبق قوانین بین المللی در بسته های UN بسته بندی شوند. بسته بندی بار هوایی فریت میبایست طوری باشد که لوازم در داخل بسته ها و جعبه ها تکان نخورند.